Prírodné kúpalisko Tále

Ubytovanie v apartmáne Tále a najlepšia dovolenka s rodinou výlet nádrž tále kupalisko

Predstavujeme Vám jedno z najkrajších a najromantickejších miest na Slovensku - Prírodné kúpalisko Tále. Toto čarovné miesto je od apartmánov Talberg vzdialené len 400m. Kúpalisko je stále viac obľúbené u návštevníkov aj zo zahraničia a nájdete ho v blízkosti hotela Partizán. Je obklopené nádherným stromovitým porastom, ktorý sa postupne prelína do hustého horského lesa. Jazero na kúpalisku má betónové brehy, ktoré umožňujú ľahký prístup do vody. Kúpanie v jazere je na vlastné riziko, ale voda je vždy čistá a vyhrievaná slnečnými lúčmi, počas celého dňa.

Prírodné kúpalisko Tále je ideálne miesto pre aktívny oddych a regeneráciu, a to nielen pre dospelých, ale aj pre deti, ktoré si tu môžu vychutnať detský areál s hojdačkami a preliezkami. Ak máte hlad, v miestnom bufete sa môžete občerstviť alebo navštíviť reštauráciu Tálska bašta, kde sa podávajú vynikajúce gurmánske špeciality.

Prírodné kúpalisko Tále je obľúbeným letným cieľom cyklistiky, prechádzky a je vhodné pre rodiny s deťmi a všetkých, ktorí hľadajú miesto na kúpanie v čarokrásnom prevedení prírody. 

Okrem kúpania si tu môžete užiť plážový volejbal alebo iné loptové hry na ihriskách pripravených pre návštevníkov, piknik a ďalšie aktivity. Ak máte radi golf, hneď vedľa kúpaliska sa nachádza moderné golfové ihrisko Gray Bear Tále s 18 jamkami. V blízkom okolí sú tiež príjemné a nenáročné turistické trasy.

Nenechajte si ujsť návštevu tohto prekrásneho miesta na oddych a odneste si z Tálov, okrem ďalších, aj tento nezabudnuteľný zážitok!

ĎALŠIE ATRAKCIE

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram