kontakt

TU NÁJDETE ODPOVEDE NA NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Apartmány sú úplne nové. Projekt je vybudovaný na hrane ochranného pásma a ponúka naozaj neuveriteľný pokoj v budovách, ktoré v oblasti nemajú obdobu. Tým, že sa projekt nachádza na kopci, ponúka každý apartmán krásny výhľad na okolitú prírodu. Skutočne na dotyk prírody.
Drvivá väčšina našich apartmánov má k dispozícii v cene aj parkovanie v garáži. V lete nasadnete do chladného auta bez potreby klimatizovania. V zime je Vaše auto v bezpečí pred snehovou kalamitou.
Po úspešnej platbe Vášho pobytu Vám pošleme pokyny k online checkinu ako aj videom spracované pokyny k príchodu. Kľúč si vyzdvihnete v schránke, ubytujete sa kedykoľvek chcete. Pokojne aj o polnoci bez stresu a zdržiavania pri príchode. Ak ste fanúšik podobného typu ubytovaní, ste na správnom mieste.
Priamo z našich apartmánov sa do pár minút dostanete na 3 lyžiarské svahy. Okolitá príroda v lete je veľmi obľúbena aj kvôli možnostiam cyklistiky a turistiky. Golfové ihrisko v okolí patrí medzi najkrajšie na Slovensku. Južná časť Chopku je oproti Jasnej veľmi decentná a rozumná alternatíva.

UNIKÁTNY KONCEPT

Vitajte v Táľoch. Nachádzate sa na hranici ochranného pásma. Nad nami je iba les, vedľa nás je iba les. Vychutnajte si inakosť v podobe architektonického konceptu a dokonalé ticho lesa a okolitej prírody.

Apartmány ponúkajú rozľahlé terasy, veľké balkóny a každý apartmán má k dispozícii aj rozmerný sklad na uschovanie Vašich lyží prípadne lyžiarok.
TALBERG
ZAVOLAŤ
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram