Prírodné kúpalisko Krpáčovo

Ubytovanie v apartmáne Tále a najlepšia dovolenka s rodinou výlet Krpáčovo

Prijmite pozvanie na jedno skutočne špeciálne miesto, ktoré určite stojí za návštevu v každom ročnom období - prírodné kúpalisko Krpáčovo. 

Táto vodná nádrž je začlenené do krásneho podhorského prostredia Horehronia. Ak hľadáte miesto, kde by ste sa mohli osviežiť a užiť si krásy prírody, nezostanete určite sklamaní. Nachádza len niekoľko kilometrov od nášho apartmánu Talberg, takže ak by ste mali záujem, môžete sa tam vybrať už skoro ráno a užiť si celý deň.

To, čo je na tomto mieste úžasné, je jeho prirodzenosť. Kúpalisko je obklopené krásnou prírodou a okolím, na ktoré človek len tak ľahko nezabudne. Nádrž má mierne trávnaté brehy s pozvoľným vstupom do vody, preto je ideálna aj pre rodiny s deťmi. Prechádzky v okolí, výlety do prírody a kúpanie v tej najčistejšej vode - to všetko Vás v tejto lokalite čaká.

Toto prírodné kúpalisko je obľúbené nielen medzi miestnymi obyvateľmi, ale aj medzi zahraničnými turistami. Voda v kúpalisku je veľmi čistá a čerstvá, takže sa tu môžete kúpať s plným pohodlím a bez obáv. Okrem kúpania si tu môžete vyskúšať aj rôzne vodné športy. Ak sa rozhodnete navštíviť prírodné kúpalisko Krpáčovo, určite by ste si nemali nechať ujsť príležitosť ochutnať miestne delikatesy, najmä slovenskej kuchyne v okolitých reštauráciách.

Okrem kúpania a vychutnávania si miestnych pochúťok si môžete užiť aj prechádzky v prírode a pozorovať krásne scenérie. Vodná nádrž sa nachádza blízko Vajskovskej doliny, ktorá je jednou z najkrajších a najdlhších dolín s mohutným Vajskovským vodopádom

Ak sa rozhodnete navštíviť Krpáčovo, odporúčame Vám vziať so sebou dostatok vody a opaľovacieho krému, pretože slnko tu môže byť veľmi silné. Tiež by ste mali zvážiť návštevu v pracovný deň, aby ste sa vyhli preplnenosti a mohli si užiť miesto v pokoji a kľude.

Ak hľadáte miesto na oddych a relax v spojení s prírodou, určite toto miesto navštívte.

ĎALŠIE ATRAKCIE

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram