Prdimuchova upírska izba - Horná lehota

Ubytovanie v apartmáne Tále a najlepšia dovolenka s rodinou výlet Upírska izba

Horná Lehota, malebná dedinka na Horehroní, ponúka návštevníkom jedinečné zážitky, ktoré si budú pamätať na celý život. Medzi najnovšiu atrakciu, ktorá je určená najmladším návštevníkom Horehronia, patrí- Prdimuchova upírska izba.

Táto izba sa nachádza v bývalom dome, ktorý patril rodu Prdimuchovcov. Rodina Prdimuchovcov bola známa svojimi zvláštnymi zvykmi a povrchnými rituálmi, ktoré sa v obci nedávno začali vyťahovať na svetlo.

Vstup do Prdimuchovej upírskej izby Vás prenesie do sveta temnej histórie a mytológie. Izba je plná strašidelných dekorácií a predmetov, ktoré návštevníkom ukážu, ako vyzerali rituály a obyčaje rodiny Prdimuchovcov. Príbeh je stvárnený s veľkým detailom a dokonalosťou, a tak budete mať pocit, že sa nachádzate priamo v upírskej jaskyni.

Okrem samotnej izby vás čakajú aj rôzne interaktívne aktivity a hry, ktoré Vás vtiahnu do príbehu ešte hlbšie.

Prdimuchova upírska izba je dokonalým miestom pre tých, ktorí majú radi temnú históriu a mytológiu. Toto miesto vás prenesie do sveta, kde sa prelínajú skutočné a fiktívne príbehy, a kde sa mýtus stáva skutočnosťou.

Rezerváciu je možné si naplánovať na telefónnom čísle tu.

Po úspešnom vyriešení sa môžete vydať po náučnom chodníku venovanému jedinému slovenskému upírovi Prdimuchovi,  ktorý Vás zavedie okolo obce Horná Lehota.

Okrem návštevy Prdimuchovej upírskej izby v Horná Lehota ponúka množstvo ďalších zaujímavých atrakcií, ktoré určite stojí za návštevu. Napríklad Pamätnú izbu Sama Chalupku, kostol svätého Cyrila a Metoda, prírodný amfiteáter a množstvo turistických a cykloturistických trás. Táto malebná dedinka je jedinečným miestom pre každého, kto sa chce odpočinúť od mestského ruchu a užiť si krásy prírody.

ĎALŠIE ATRAKCIE

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram