Náučný chodník s interaktívnymi prvkami Tále

Luxusné Ubytovanie apartmán Tále a najlepšia dovolenka 2023 s rodinou výlet Interaktívny chodník

Vitajte v krásnych Táloch, kde sa spojila nádherná príroda s modernou technológiou! Tento chodník ponúka nielen základné informácie o faune a flore, ale ponúka tiež nezabudnuteľný zážitok s využitím mobilnej aplikácie, hier, interaktívnych obrazoviek a kvízov pre deti aj dospelých. Okrem hlasov lesa sa môžete zabaviť a naučiť ako vyzerá plod, list a strom v zábavnom TRIPEXESE. Hlasy drevín si môžete vypočuť na „EDUKAČNOM DENDROFÓNE“

Náučný interaktívny chodník začína pri odbočke do strediska Ski, Golf & Hotel Resort Tále, ktoré je vzdialené len kúsok od apartmánov Talberg.

Chodník má približne 1 km dĺžku a ponúka okrem náučných prvkov aj krásne výhľady na okolitú prírodu. Chodníkom sa dá prejsť aj v opačnom smere.

Ak ste aktívnejší, náučný chodník s interaktívnymi prvkami je ideálne spojiť s  turistikou alebo cykloturistikou až do rekreačnej oblasti Krpáčovo, kde si vychutnáte letné osvieženie pri jazere a navštívite okolité reštaurácie. Trasa od hotela Partizán na Krpáčovo je dlhá približne 3,6 km.

Tak neváhajte a vyberte sa na náučný chodník s interaktívnymi prvkami v Táloch, kde sa môžete naučiť o miestnej prírode v modernom a zábavnom duchu a užiť si nezabudnuteľné zážitky!

ĎALŠIE ATRAKCIE

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram