Lyžiarske stredisko MÝTO SKI & BIKE

Ubytovanie v apartmáne Tále a najlepšia dovolenka s rodinou lyžiarske stredisko Mýto pod Ďumbierom

Lyžiarske stredisko Mýto Ski sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom v krásnom regióne Nízkych Tatier. Toto stredisko je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi aj pre náročnejších lyžiarov, ktorí sa chcú vyskúšať na rôzne náročných svahoch.

Mýto Ski ponúka 8 zjazdoviek, ktoré sú rôznej náročnosti a sú dlhé až 5 km. Najťažšou zjazdovkou je čierna "Záhradky", ktorá ponúka náročný terén pre skúsenejších lyžiarov. Ďalšie zjazdovky sú modré a červené, takže návštevníci si môžu vybrať podľa svojich preferencií.

Stredisko ponúka tiež možnosť využitia služby "Fresh Track", ktorá umožňuje lyžiarom vychutnať si prvú prejazd svahom po novom zasnežení a mechanickom upravení svahu. Táto služba sa využíva na objednávku a je k dispozícii pre skupiny aj jednotlivcov.

Okrem zjazdoviek ponúka stredisko aj skialpinistické trasy a možnosť požičania skialpinistického vybavenia. Tieto trasy sa nachádzajú na hrebeni Nízkych Tatier a sú vhodné pre skúsenejších skialpinistov.

V stredisku sa nachádza aj požičovňa lyží a snowboardov s moderným vybavením. Okrem toho ponúka stredisko aj lyžiarsku školu pre deti aj dospelých s kvalifikovanými inštruktormi.

Prevádzkové hodiny strediska Mýto Ski sa líšia v závislosti od mesiaca a dňa v týždni. V predsezónne je stredisko otvorené len cez víkendy, no v hlavnej sezóne sa prevádzkové hodiny predlžujú a stredisko je otvorené denne. Odporúčame pred návštevou strediska skontrolovať aktuálne prevádzkové hodiny na webovej stránke strediska tu - cenník a otváracie hodiny alebo na tel.+421 911 379 378.

V rámci zábavy pre návštevníkov ponúka stredisko rôzne eventy, ako napríklad koncerty, fire show a súťaže.

Vzdialenosť medzi lyžiarskym strediskom Mýto Ski a Apartmánmi Talberg. Cesta trvá približne 5 minút autom.

ĎALŠIE ATRAKCIE

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram