Golf v Táloch

Ubytovanie v apartmáne Tále a najlepšia dovolenka s rodinou Golf Tále

Tále, úžasné rekreačné stredisko nachádzajúce sa na strednom Slovensku v Nízkych Tatrách, je zväčša známe pre svoje nádherné horské okolie a nekonečné možnosti zimnej zábavy ako lyžovanie, skialp a bežky. V lete je to miesto ideálne pre výlety po okolitých horách a nádherné prírodné scény sú ideálne na cyklistiku a turistiku. Ale to nie je všetko! Tále skrývajú aj unikátne golfové ihriská, ktoré patria medzi najlepšie v celej krajine. Bez ohľadu na Vašu úroveň sa tu nájde veľa možností pre golfistov v krásnom prostredí lesa, so skalnatými balvanmi, mohutnými jedlami a smrekmi, či korýt potokov. Takže, prečo nevyužiť túto príležitosť a vyskúšať si golf v nezabudnuteľnom prostredí Tálov?

Jedným z najlepších golfových ihrísk je Gray Bear Tále - Golf Resort. Tento 18-jamkový areál ponúka skvelé trate v kombinácii s krásnou prírodou. Všetky trate sú dizajnované tak, aby testovali zručnosti hráčov na každej úrovni, od začiatočníkov až po skúsených hráčov.

Toto golfové centrum sa rozprestiera na ploche 60 hektárov s PAR 71. Navrhovali ho známi dizajnéri - Bob Walton a Skip Malek. Realizácia projektu profesionálmi v spojení s unikátnymi prírodnými scenériami bolo ocenené v roku 2019 a to Certifikátom kvality s maximálnym počtom 5* za poskytované služby.

Pre tých, ktorí hľadajú niečo viac relaxačné, môže byť ideálnym miestom - Golfová akadémia Little Bear. Tento 9-jamkový golfový areál ponúka krásne prostredie pre relaxačnú hru, ktorá je vhodná pre začínajúcich golfistov.

Pre tých, ktorí sa chcú naučiť hrať golf, je areál vybavený golfovou školou a inštruktormi, ktorí Vám radi poskytnú pomoc a tipy, ako zlepšiť svoju hru. 

Golfová sezóna v Táloch na Slovensku zvyčajne začína v polovici apríla alebo začiatkom mája a trvá až do konca októbra alebo začiatku novembra, v závislosti od počasia a podmienok na ihrisku. Väčšina golfových ihrísk v Táloch ponúka aj indoor golfový simulátor počas zimných mesiacov, kde si môžete zahrať a udržiavať svoju formu aj v období, keď sú ihriská zatvorené. Ak plánujete návštevu golfového centra, odporúčame skontrolovať aktuálne otváracie hodiny a podmienky na ihriskách na webovej stránke, aby ste si boli istí, že sú otvorené a pripravené na hru.

Takže bez ohľadu na to, či ste nováčik alebo skúsený hráč, Tále je skvelé miesto pre Vás, ak hľadáte príležitosť hrať golf v krásnom prostredí na strednom Slovensku. Apartmány Talberg sú od golfových ihrísk vzdialené len 1,5 km.

ĎALŠIE ATRAKCIE

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram