Ajax Farma - Jazda na koni

Ubytovanie v apartmáne Tále a najlepšia dovolenka s rodinou výlet Konská farma jazda na koni

Ak hľadáte nezabudnuteľný zážitok pre celú rodinu, ktorý Vás zavedie do krásnej prírody Horehronia, neváhajte navštíviť Ajax Farmu, nachádzajúca sa v obci Mýto pod Ďumbierom, v nádhernej horskej oblasti a ponúka unikátnu možnosť pre milovníkov koní a prírody.

Jazda na koni je zážitok, ktorý si zamilujú deti aj dospelí. Na Ajax Farme si môžete vybrať z mnohých trás a výletov, ktoré sú prispôsobené Vašim preferenciám a schopnostiam. Pre tých, ktorí sa chcú zoznámiť s jazdou na koni po prvýkrát, sú k dispozícii skúšobné hodiny, kde sa naučíte základné techniky jazdy.

Pre tých, ktorí sú už skúsení jazdci, sa ponúkajú náročnejšie a adrenalínovejšie trasy, kde sa môžete vydávať na prechádzky do okolitej prírody. Cestou môžete vidieť nádherné výhľady na okolité hory a údolia, ale aj rieku Hron, ktorá tečie cez túto oblasť.

Ak sa cítite trochu nervózne v prítomnosti koňa, nemusíte sa báť. Na Ajax Farme majú inštruktorov, ktorí Vám ukážu, ako sa s koňom správne zaobchádza, aby ste sa cítili bezpečne a komfortne.

Okrem jazdy na koňoch, ponúka Ajax Farma aj mnoho iných aktivít pre celú rodinu. Deti si môžu vyskúšať jazdu na poníkoch, využiť trampolíny alebo sa zabaviť na ihrisku. Pre dospelých je k dispozícii wellness centrum, kde si môžete oddýchnuť a relaxovať po náročnej jazde.

Celkové prostredie na farme je krásne a pokojné, ideálne pre oddych a relax. Farmu obklopujú lesy a kopce, ktoré sú plné krásnych prírodných scenérií. 

Jazda na koňoch na Ajax Farme, vzdialenej len 4 km od našich apartmánov Talberg, je ideálnym spôsobom, ako zrelaxovať v prírode s rodinou alebo priateľmi.

ĎALŠIE ATRAKCIE

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram