Lanový park Tarzánia v Táloch

Ubytovanie v apartmáne Tále a najlepšia dovolenka s rodinou výlet Lanová dráha Tále

Lanový park Tarzania v Táloch je outdoorové dobrodružné centrum nachádzajúce sa v prírodnom prostredí lesa, v tesnej blízkosti kúpaliska, či pri reštaurácii Tálska Bašta. Ponúka rôzne prekážky na lanách a zipline, ktoré testujú rovnováhu, silu a koordináciu návštevníkov. Park je otvorený pre deti aj dospelých. Od apartmánov Talberg je park vzdialený len 600 m. 

Park pozostáva z 23 lanových prekážok vo výške od 5-7 m nad zemou. Lanový park je rozdelený na 3 okruhy.

  • Ľahšia trasa - modrá, meria 180 m, cena cca 8€ osoba / 30 minút
  • Náročnejšia trasa - červená, meria 292 m, cena cca 12€ osoba / 30 minút
  • Detská trasa - meria 90 m, cena cca 5€ osoba / 30 minút

(Ceny sú orientačné).

Už samotný pohľad na park Vás nadchne. Hustý les, stromy vysoké ako mraky a obrovské lano napnuté medzi nimi - to všetko Vás pritiahne ako magnet. Akonáhle sa však dostanete dovnútra, skutočná zábava začína.

Cítite, ako sa Vaše srdce začína biť rýchlejšie, keď vidíte prvú prekážku, ktorú musíte prekonať. Vaše ruky sa začnú potiť a Vaše nohy sa mierne trasú, ale zároveň cítite obrovský nával energie a odhodlania. Prechádzate sa po lane, visíte vo vzduchu a skáčete z jedného stromu na druhý. Obdivujete krásu prírody a snažíte sa udržať rovnováhu na každom kroku. S každým úspešným prekonaním prekážky sa cítite silnejšie a sebavedomejšie. A potom prichádza ten najzábavnejší okamih - zostupovanie na zipline. Cítite vietor vo vlasoch a adrenalín v krvi, keď sa prechádzate cez les ako Tarzan. Je to pocit slobody a nezávislosti, ktorý Vás bude sprevádzať ešte dlho po návrate domov.

Lanový park Tarzania v Táloch je skutočne jedinečné miesto, kde si môžete užiť vzrušujúce dobrodružstvo a zároveň stráviť čas v krásnej prírode. Ak hľadáte nezabudnuteľný zážitok, určite sa sem vyberte!

ĎALŠIE ATRAKCIE

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram